CAS 20 TATRA TERRNO – HPJ 381, rok výroby 2007

Cisternová automobilová stříkačka na podvozku Tatra 815 Terrno určená pro posádku 1+5 hasičů pojme 3400 litrů vody a 240 litrů pěnidla. Podvozek je osazen osmiválcovým motorem Tatra o výkonu 325 kW s manuální převodovkou. Na předním nárazníku je uchycen elektrický lanový naviják a pod ním asanační lišta. Vozidlo slouží jako prvovýjezdové a je vybaveno na všechny typy událostí, ke kterým je naše jednotka předurčena, tedy na likvidaci požárů, následků dopravních nehod a jiných technických zásahů.

CAS 30 TATRA 815-7 – HPJ 382, rok výroby 2017

Cisternová automobilová stříkačka na podvozku Tatra 815-7 určená pro posádku 1+3 hasiči pojme 9 000 litrů vody a 540 litrů pěnidla. Podvozek je osazen osmiválcovým motorem Tatra o výkonu 325 kW s poloautomatickým řazením Norgren. Na předním nárazníku je uchycen elektrický lanový naviják o tažné síle 35 kN a lafetová proudnice s dostřikem 30 metrů, ovládanou dálkově joystickem z kabiny vozu. Pod nimi je uchycena asanační lišta. Čerpací zařízení THT PKA 3000 – 250 je obsluhováno zezadu nástavby i z kabiny pomocí tabletu. Vozidlo je vybaveno především k hašení požárů.

DA MERCEDES SPRINTER – HPJ 383, rok výroby 2017

Vozidlo je určeno k přepravě 9 lidí a potřebného vybavení a materiálu s možností připojení přívěsu. Podvozek je vybaven pohonem všech kol 4×4 se systémem 4Matic. Motor vozidla je o výkonu 105 kW s manuálně řazenou šestistupňovou převodovkou. Dobíjení akumulátorů automobilu je pomocí zásuvky Rettbox. Automobil je na předním nárazníku osazen elektrickým lanovým navijákem. Vozidlo má ve výbavě vázací prostředky k lanovému navijáku, 4 ks ručních svítilen včetně dobíjecích stanic, 4 dobíjecí stanice pro analagové ruční radiostanice, 2 ks přenosných hasicích přístrojů, zdravotnický batoh, aj. Osvětlení okolí automobilu je zajištěno 3 ks LED světel.

DA FORD TRANZIT – HPJ 384, rok výroby 2005

HADICOVÝ PŘÍVĚS

Přívěs je určený pro přepravu 50 ks hadic B75 a 9 ks hadic C52, které jsou uloženy v hadicových koších. K navíjení hadic jsou k dispozici dva pojízdné vozíky. Přívěs je možné táhnout jak za dopravním automobilem tak i za cisternou, a to díky vyměnitelnému přípojnému zařízení a výškově nastavitelné oji.

PŘÍVĚS S PĚNOTVORNÝM AGREGÁTEM TURBON

NÁKLADNÍ PŘÍVĚS PLACHTOVÝ DO 750 KG