Hasičský bál roku 2020 je za námi - poděkování

V sobotu 29. února jsme na sále hotelu U Zeleného stromu pořádali tradiční hasičský bál SDH Nepomuk. Letos jsme pro vás měli připravenou novinku v podobě fotokoutku s hasičskou tématikou. Do posledního místa zaplněný sál si po celý večer užíval skvěle hrající kapelu Melodion. Děkujeme sponzorům za pěkné ceny do tomboly a všem, kteří jste se bálu zúčastnili a podpořili tak náš sbor. Velký dík patří Švejk restaurantu a hotelu U Zeleného stromu za poskytnutí sálu.

Fotky z bálu si můžete prohlédnout na našem facebooku.

Sponzoři:

Zlatá kráva pivovar
Zvěrolékař MVDr. Ladislav Janovec
Žaluzie Matoušek

| Autor: J. Š. | Vydáno dne 09. 03. 2020 | 58 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
23.03.2020: výjezd
Před 21. hodinou byla naše jednotka vyslána s oběma CAS k požáru opuštěného domu v ulici Ke Dvorům ve Dvorci. Při příjezdu jednotek byl téměř celý dům zasažen požárem. K hašení bylo nasazeno několik proudů, jeden i z automobilového žebříku. Kvůli vysoké vrstvě hořícího odpadu uvnitř domu byla nasazena pěna. Celkem u události zasahovaly 4 jednotky PO, velící důstojník směny a vyšetřovatel HZS.

21.03.2020: poděkování
Děkujeme Kláře a Vaškovi Berkovcovým za dodání vlastnoručně ušitých roušek pro potřeby profesionálních i dobrovolných nepomuckých hasičů!

18.03.2020: výjezd
Před 21. hodinou byla naše jednotka vyslána s oběma CAS k požáru domu v Klikařově. Při příjezdu jednotek byl požár plně rozvinutý. K likvidaci bylo nasazeno několik C proudů. Jedna popálená osoba byla ZZS transportována do nemocnice. Celkem u události zasahovaly 4 jednotky PO, VDS a vyšetřovatel HZS.

14.03.2020:
Informace o aktuální situaci a opatřeních ohledně koronaviru sledujte na stránkách ministerstva zdravotnictví ČR, případně i na stránkách ministerstva vnitra ČR.

13.03.2020: výjezd
K dopravní nehodě dvou OA se zraněním 4 osob jsme vyjeli s ostatními složkami IZS před šestou hodinou ráno na obvyklé místo, a to do zatáčky u rybníčku na silnici I/20 ve směru na Plzeň. Mimo zajištění místa nehody a protipožárních opatření jsme pomáhali s ošetřením zraněných osob a jejich nakládáním do vrtulníku LZS a sanitních vozidel.

12.03.2020: POZOR!
Vláda vyhlašuje pro celé území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2) NOUZOVÝ STAV, a to od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů. SLEDUJTE aktuální informace a opatření!

09.03.2020: bruslení
V neděli 8. března jsme si vyrazili zabruslit na klatovský zimní stadion. Pár fotek najdete na FB.

28.02.2020: výjezd
K požáru suterénu v rodinném domě v ulici U Trati ve Dvorci jsme vyjeli s jednotkami HZS Nepomuk a SDH Dvorec po 13. hodině. Požár byl zlikvidován dvěma proudy za použití dýchací techniky, zakouřený prostor byl odvětrán přetlakovým ventilátorem. Naše jednotka se po likvidaci požáru vrátila na základnu.

11.02.2020: výjezd
V souvislosti se silným větrem vyjela naše jednotka ke čtyřem událostem. V dvou případech šlo o padlé stromy přes silnice, dále se jednalo o odtrženou střechu na řadovém domě a pád stromu na osobní automobil. Dalších 15 událostí zlikvidovala jednotka HZS Nepomuk.

02.02.2020: okrsek
Výroční valná hromada okrsku Nepomuk se koná ve čtvrtek 13. února od 18 hodin na sále KD Dvorec.

23.01.2020: výjezd
K požáru suché trávy v příkopu u silnice mezi Dvorcem a Třebčicema jsme vyjeli spolu s jednotkou HZS Nepomuk před 23. hodinou. Při příjezdu první jednotky již tráva plamenem nehořela. Místo požáru bylo pro jistotu prolito vodou a za necelou půl hodinu se obě jednotky vrátily na základnu.

13.01.2020: výbor
V pátek 24. ledna se na HZ koná od 19 hodin schůze výboru.

31.12.2019: PF 2020
V novém roce vám všem přejeme hlavně zdraví a pohodu.

30.12.2019: ŘVH 2020
Řádná valná hromada SDH Nepomuk se koná v pátek 10. ledna 2020 od 19 hodin na hasičské zbrojnici.

20.12.2019: výjezd
K dopravní nehodě jednoho OA jsme byli vysláni spolu s dalšími složkami IZS ráno před 7. hodinou na silnici mezi Mileč a Třebčice. Ve vozidle cestovaly 3 osoby, z nich nejméně jedna měla zůstat zaklíněná. Při příjezdu jednotky HZS již byly všechny osoby mimo vozidlo v péči zdravotníků ZZS, naše jednotka byla odvolána při výjezdu ze základny.
<<  Březen  >>