Hasičský bál roku 2019 je za námi - poděkování

V sobotu 2. března se na sále hotelu U Zeleného stromu konal tradiční bál SDH Nepomuk, na který letos dorazilo přes 150 lidí. Všem, kteří nás podpořili svou účastí velice děkujeme a doufáme, že jste si ho užili stejně jako my. Děkujeme také sponzorům za pěkné ceny do tomboly a kapele Melodion, která hrála po celý večer opět výborně.

Fotky z bálu si můžete prohlédnout na našem facebooku.

Sponzoři:

Zelenina Dvorec
Zlatnictví Dindová
Zvěrolékař MVDr. Ladislav Janovec

| Autor: J. Š. | Vydáno dne 08. 03. 2019 | 280 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
13.05.2020: výjezd
K požáru domu v ulici V Huti jsme vyjeli s oběma cisternami spolu s dalšími třemi jednotkami PO po osmé hodině ráno. Požár byl lokalizován dvěma proudy během několika minut, zcela zlikvidován za necelou hodinu od příjezdu první jednotky.

01.05.2020: POZOR!
Vláda prodlužuje nouzový stav, který je vyhlášen z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2), a to do 17. května 2020!

22.04.2020: výjezd
K ohlášenému požáru nákladního auta v areálu zemědělského družstva v Soběsukách jsme byli vysláni spolu s jednotkou HZS Nepomuk před půl jedenáctou dopoledne. Na místě bylo zjištěno, že požár již uhasil řidič vozidla pomocí hasicího přístroje. Naše jednotka se vrátila zpět na základnu. Jednotka HZS vyčkala s hlídkou Policie ČR na vyšetřovatele požárů.

11.04.2020: výjezd
Před půl pátou odpoledne jsme byli spolu s jednotkou HZS Nepomuk vysláni k prověření vycházejícího kouře z lesa u zámku Zelená Hora. Při výjezdu byl viditelný černý kouř, průzkumem lesa v okolí zámku již ale místo odkud kouř vycházel nalezeno nebylo. Nakonec bylo zjištěno, že v objektu zámku bylo prováděno nenahlášené pálení odpadu, správce areálu byl na místě poučen a jednotky se po půl hodině vrátily zpět na základnu.

08.04.2020: info
Letošní pálení čarodějnic se stavěním máje se bohužel kvůli trvajícímu krizovému stavu v souvislosti s výskytem koronaviru SARS CoV-2 neuskuteční! Ohledně konání dalších akcí sledujte náš web nebo facebook.

29.03.2020: výjezd
V půl osmé ráno jsme byli vysláni jako posilová jednotka po požáru nákladního tahače na silnici č. 230 u Skašova. S jednotkou HZS Nepomuk jsme pomocí dovezených prostředků provedli přečerpání nafty z poškozené nádrže do sudů.

23.03.2020: výjezd
Před 21. hodinou byla naše jednotka vyslána s oběma CAS k požáru opuštěného domu v ulici Ke Dvorům ve Dvorci. Při příjezdu jednotek byl téměř celý dům zasažen požárem. K hašení bylo nasazeno několik proudů, jeden i z automobilového žebříku. Kvůli vysoké vrstvě hořícího odpadu uvnitř domu byla nasazena pěna. Celkem u události zasahovaly 4 jednotky PO, velící důstojník směny a vyšetřovatel HZS.

21.03.2020: poděkování
Děkujeme Kláře a Vaškovi Berkovcovým za dodání vlastnoručně ušitých roušek pro potřeby profesionálních i dobrovolných nepomuckých hasičů!

18.03.2020: výjezd
Před 21. hodinou byla naše jednotka vyslána s oběma CAS k požáru domu v Klikařově. Při příjezdu jednotek byl požár plně rozvinutý. K likvidaci bylo nasazeno několik C proudů. Jedna popálená osoba byla ZZS transportována do nemocnice. Celkem u události zasahovaly 4 jednotky PO, VDS a vyšetřovatel HZS.

14.03.2020:
Informace o aktuální situaci a opatřeních ohledně koronaviru sledujte na stránkách ministerstva zdravotnictví ČR, případně i na stránkách ministerstva vnitra ČR.

13.03.2020: výjezd
K dopravní nehodě dvou OA se zraněním 4 osob jsme vyjeli s ostatními složkami IZS před šestou hodinou ráno na obvyklé místo, a to do zatáčky u rybníčku na silnici I/20 ve směru na Plzeň. Mimo zajištění místa nehody a protipožárních opatření jsme pomáhali s ošetřením zraněných osob a jejich nakládáním do vrtulníku LZS a sanitních vozidel.

12.03.2020: POZOR!
Vláda vyhlašuje pro celé území České republiky z důvodu ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním výskytu koronaviru (označovaný jako SARS CoV-2) NOUZOVÝ STAV, a to od 14.00 hodin dne 12. března 2020 na dobu 30 dnů. SLEDUJTE aktuální informace a opatření!

09.03.2020: bruslení
V neděli 8. března jsme si vyrazili zabruslit na klatovský zimní stadion. Pár fotek najdete na FB.

28.02.2020: výjezd
K požáru suterénu v rodinném domě v ulici U Trati ve Dvorci jsme vyjeli s jednotkami HZS Nepomuk a SDH Dvorec po 13. hodině. Požár byl zlikvidován dvěma proudy za použití dýchací techniky, zakouřený prostor byl odvětrán přetlakovým ventilátorem. Naše jednotka se po likvidaci požáru vrátila na základnu.

11.02.2020: výjezd
V souvislosti se silným větrem vyjela naše jednotka ke čtyřem událostem. V dvou případech šlo o padlé stromy přes silnice, dále se jednalo o odtrženou střechu na řadovém domě a pád stromu na osobní automobil. Dalších 15 událostí zlikvidovala jednotka HZS Nepomuk.
<<  Květen  >>