Hasičský bál roku 2019 je za námi - poděkování

V sobotu 2. března se na sále hotelu U Zeleného stromu konal tradiční bál SDH Nepomuk, na který letos dorazilo přes 150 lidí. Všem, kteří nás podpořili svou účastí velice děkujeme a doufáme, že jste si ho užili stejně jako my. Děkujeme také sponzorům za pěkné ceny do tomboly a kapele Melodion, která hrála po celý večer opět výborně.

Fotky z bálu si můžete prohlédnout na našem facebooku.

Sponzoři:

Zelenina Dvorec
Zlatnictví Dindová
Zvěrolékař MVDr. Ladislav Janovec

| Autor: J. Š. | Vydáno dne 08. 03. 2019 | 125 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
20.05.2019: výjezd
V půl třetí odpoledne jsme vyjeli s CAS 20 Terrno k zatopenému sklepu RD v Zelenodolské ulici. Vodu ze sklepa a přilehlého stavebního výkopu jsme odčerpali pomocí kalového čerpadla.

19.05.2019: výjezd
Před 17. hodinou jsme byli vysláni ke střetu dodávky s osobním autem na silnici I/20 na výjezdu z Nepomuka směrem na Plzeň. Původně hlášené zaklínění osob se na místě nepotvrdilo, 2 lehce zraněné osoby odvezla ZZS k vyšetření do nemocnice. Úklid vozovky provedla po zadokumentování nehody Policií ČR jednotka HZS Nepomuk.

12.05.2019: asistence
Po celý víkend asistovala naše jednotka při závodech MS v Sidecarcrossu v Kramolíně. S vozidlem CAS 30 Tatra jsme prováděli kropení trati a přilehlých cest a dovoz užitkové vody. Fotky z asistence najdete na našem facebooku.

10.05.2019: zábava
V pátek 17. května od 20 hodin pořádá náš sbor v sále Sokolovny pouťovou zábavu se skupinou Minimax, vstup 100 Kč. Těšíme se na vás.

26.04.2019: májka
Zveme vás na pálení čarodějnic v areálu hasičské zbrojnice. Čekají vás např. různé soutěže, zdobení máje, pečení buřtů. Těšit se můžete na bohaté občerstvení včetně točeného piva, lima a grilovaného prasete.

26.04.2019: výjezd
Před půl dvanáctou byla naše jednotka vyslána s vozidlem CAS 20 Terrno k požáru v rodinném domě v Měcholupech. K události vyjela také jednotka HZS Nepomuk a místní dobrovolná jednotka. Na místě bylo průzkumem zjištěno, že došlo k technické závadě na kotli a zakouření vnitřku domu, nejednalo se tedy o požár. Po odvětrání domu byla naše jednotka odeslána zpět na základnu.

22.04.2019: výjezd
K požáru porostu u Starého Smolivce jsme byli vysláni před půl čtvrtou ráno s vozidlem CAS 30 Tatra. K likvidaci byly nasazeny 4 C proudy. Požár vznikl pravděpodobně po předchozím pálení, které vítr rozfoukal na plochu asi 50x30 metrů. Ke škodě nedošlo. U události zasahovalo 5 JPO ze tří krajů. Naše jednotka se vrátila na základnu před šestou hodinou ráno.

21.04.2019: varování
ČHMÚ vydal VÝSTRAHU na NEBEZPEČÍ POŽÁRŮ od soboty 20. dubna 11:00 hodin. Výstraha je platná do ODVOLÁNÍ pro celé území Plzeňského kraje. Je zakázáno např. pálení bioodpadu a spalování hořlavých látek na volném prostranství, používání pyrotechniky, lampionů a podobně.

21.04.2019: výjezd
K převrácenému jeepu Hummer jsme byli vysláni spolu s jednotkou HZS Nepomuk ke Klášteru poblíž stezky Helenka. Jednotka HZS na místě zjistila, že zraněné osoby jsou mimo havarované vozidlo a další jednotka není potřeba. Po domluvě s KOPIS jsme zůstali v pohotovosti na zbrojnici do příjezdu HZS zpět na základnu.

18.04.2019: schůze
ZMĚNA TERMÍNU ČLENSKÉ SCHŮZE - Členská schůze je přesunuta na neděli 21. dubna od 18 hodin.

16.04.2019: asistence
O víkendu 13. a 14. dubna prováděla naše jednotka s vozem CAS 30 Tatra kropení trati na motokrosových závodech v Kramolíně. Fotky najdete na FB.

09.04.2019: JVD - ZRUŠENO
V sobotu 20. dubna se od 9 hodin koná na HZ Nepomuk Jarní velitelský den našeho okrsku. - ZRUŠENO

20.03.2019: výbor
V pátek 22. března je od 19 hod. na HZ výbor.

14.03.2019: školení
O víkendu se od 8 hod. koná odborná příprava na zásahy u dopravních nehod, v sobotu praktický výcvik v Kovošrotu Dvorec, v neděli teoretická část na HZ.

12.03.2019:
Od sobotního večera do pondělí procházel Českem silný vítr. Naše jednotka v důsledku větru nezasahovala, jednotka HZS Nepomuk vyjížděla v souvislosti s větrem ke 13 událostem, jednalo se o padlé stromy přes komunikace a padající tašky ze střech domů na chodníky.
<<  Květen  >>