Hasičský bál roku 2018 je za námi

V sobotu 10. března se na sále hotelu U Zeleného stromu konal bál SDH Nepomuk. Všem, kteří nás podpořili svou účastí velice děkujeme a doufáme, že jste si ho užili stejně jako my. Děkujeme také sponzorům za pěkné ceny do tomboly a kapele Melodion, která hrála po celý večer výborně.

Fotky z bálu si můžete prohlédnout na našem facebooku.

Sponzoři:

AH Elektro - František Holub Nepomuk s.r.o.
AngusFarm Soběsuky
Zelenina Šloufová
Zlatnictví Dindová
Zvěrolékař MVDr. Ladislav Janovec

| Autor: J. Š. | Vydáno dne 11. 03. 2018 | 467 přečtení | Počet komentářů: 46 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
20.03.2019: výbor
V pátek 22. března je od 19 hod. na HZ výbor.

14.03.2019: školení
O víkendu se od 8 hod. koná odborná příprava na zásahy u dopravních nehod, v sobotu praktický výcvik v Kovošrotu Dvorec, v neděli teoretická část na HZ.

12.03.2019:
Od sobotního večera do pondělí procházel Českem silný vítr. Naše jednotka v důsledku větru nezasahovala, jednotka HZS Nepomuk vyjížděla v souvislosti s větrem ke 13 událostem, jednalo se o padlé stromy přes komunikace a padající tašky ze střech domů na chodníky.

07.03.2019: výjezd
V dopoledních hodinách vyjely jednotky HZS a SDH Nepomuk do Žinkov na silnici II/191 k dopravní nehodě OA, ze kterého bylo potřeba vyprostit zraněného řidiče. Hasiči řidiče vyprostili přes přední okno a pomohli ZZS s naložením do sanitky. Událost si převzala PČR.

06.03.2019: MDŽ
Posezení s občerstvením při příležitosti MDŽ se koná v pátek 8. března od 18 hodin na hasičské zbrojnici.

04.03.2019: výjezd
Po 14. hodině jsme odstraňovali padlou břízu přes silnici v ulici Nádražní v Nepomuku, poté jsme byli vysláni na silnici I/20 ke křižovatce u sádek, kde zasahovala větev do jednoho jízdního pruhu.

04.03.2019: výjezd
K dopravní nehodě nákladního auta s osobním na silnici 230 na křižovatce u Kokořova jsme byli vysláni spolu s jednotkou HZS a dalšími složkami IZS před půl devátou ráno. Vrtulník LZS z místa transportoval jednu těžce zraněnou osobu, celkem bylo zraněno 5 osob. Více info v samostatném článku.

03.03.2019: asistence
Dnes odpoledne jsme s vozidlem CAS 30 T815-7 proplachovali kanalizaci a myli cesty kolem budoucího Centra seniorů Na Vinici.

26.02.2019: výjezd
Po 18. hodině jsme byli povoláni k záchraně koně, který sklouzl do vrčeňského rybníku, kde zůstal uvězněn v rozbitém ledu. Koně se podařilo vytáhnout pomocí několika hadic do půl hodiny od nahlášení události. Více info a fotky v samostatném článku.

25.02.2019: výjezd
K požáru sazí v komíně rodinného domu jsme byli vysláni společně s jednotkou HZS Nepomuk před 21. hodinou. K události jsme vyjeli s vozidlem CAS 20 Tatra Terrno. Při příjezdu jednotek již k hoření nedocházelo, byla provedena kontrola termokamerou a vyčištění komínu. Poté se obě jednotky vrátily na základnu.

21.02.2019: bál
V sobotu 2. března se v sále Hotelu U Zeleného stromu (Švejk) koná tradiční hasičský bál s kapelou Melodion. Vstupenky jsou v předprodeji v květince Kopretina na náměstí.

20.02.2019: výbor
V pátek 22. února se od 19 hodin koná na HZ výbor.

14.02.2019: školení
V sobotu 16.2. se od 7 hodin koná v autoškole Kydlíček školení řidičů. Od 8 hodin se na HZ koná školení obsluhy motorových pil.

04.02.2019: výjezd
V souvislosti s padáním mokrého sněhu likvidovala naše jednotka během neděle a pondělí několik spadlých či nakloněných stromů a větví přes silnice, železniční tratě a elektrické vedení. V jednom případě šlo o spadlou větev na zaparkované auto. Celkem se jednalo o 8 výjezdů. K dalším asi 25 událostem vyjížděla jednotka HZS Nepomuk. Více info v samostatném článku.

28.01.2019: okrsek
Řádná valná hromada okrsku Nepomuk se koná ve čtvrtek 7. února od 18 hodin v zasedací místnosti nepomucké hasičské zbrojnice.
<<  Březen  >>