Hasičský bál roku 2018 je za námi

V sobotu 10. března se na sále hotelu U Zeleného stromu konal bál SDH Nepomuk. Všem, kteří nás podpořili svou účastí velice děkujeme a doufáme, že jste si ho užili stejně jako my. Děkujeme také sponzorům za pěkné ceny do tomboly a kapele Melodion, která hrála po celý večer výborně.

Fotky z bálu si můžete prohlédnout na našem facebooku.

Sponzoři:

AH Elektro - František Holub Nepomuk s.r.o.
AngusFarm Soběsuky
Zelenina Šloufová
Zlatnictví Dindová
Zvěrolékař MVDr. Ladislav Janovec

| Autor: J. Šůs | Vydáno dne 11. 03. 2018 | 123 přečtení | Počet komentářů: 8 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
18.04.2018: čl. schůze
V pátek 20. dubna se od 19 hodin koná na HZ členská schůze.

11.04.2018: JVD
Jarní velitelský den okrsku Nepomuk se koná v sobotu 14. dubna od 9 hodin na HZ Nepomuk.

09.04.2018: výjezd
V poledne byla naše jednotka povolána k požáru lesa u Mohelnice. Na místo jsme vyrazili s CAS 20 T815 společně s jednotkami HZS Nepomuk a SDH Kasejovice. Na místě bylo zjištěno, že došlo k zahoření na ploše cca 15x15 metrů. Po lokalizaci požáru jsme za pomoci ručního nářadí rozhrnuli hrabanku a celé požářiště prolili vodou. Asi po hodině se jednotky vrátily zpět na své základny.

07.04.2018: výjezd
Před půl druhou odpoledne byla naše jednotka vyslána spolu s jednotkami HZS Nepomuk, SDH Žinkovy a SDH Neurazy k požáru lesa u Radochov. Po příjezdu prvních jednotek bylo zjištěno, že foukající vítr rozšířil požár dále do lesa na plochu asi 200 x 100 metrů a na místo byly povolány další jednotky. Požár byl zlikvidován několika proudy a lafetovými proudnicemi. U události zasahovalo 8 jednotek PO s devíti cisternami, vyšetřovatel HZS a Policie ČR. Příčina a výše škody je v šetření. Více v samostatném článku.

30.03.2018: výjezd
Před jednou hodinou ráno vyjely jednotky HZS Nepomuk, SDH Nepomuk SDH Kasejovice a SDH Myslív k požáru rodinného domu v Bezděkovci. Při příjezdu první jednotky byl téměř celý dům zasažen požárem. Hasiči na jeho likvidaci nasadili několik proudů. Naše jednotka na místě zůstala na dohlídku do osmé hodiny, kdy místo události předala Policii ČR, která s vyšetřovatelem HZS bude zkoumat příčinu požáru a výši škody. Více info v samostatném článku.

20.03.2018: výbor
V pátek 23.3. se od 19 hodin koná na HZ výbor.

20.03.2018: výjezd
Čtyři jednotky hasičů včetně naší byly odpoledne vyslány k požáru v bioplynové stanici Žitín u Březí. Jednalo se o požár ve strojovně, který hasiči zlikvidovali jedním C proudem. Vrtulník LZS z místa transportoval popálenou osobu, která se pokoušela oheň hasit před příjezdem jednotek. Více v samostatném článku.

15.03.2018: MDŽ
V pátek 16.3. bude na HZ od 18 hod. posezení u příležitosti MDŽ. Občerstvení zajištěno.

15.03.2018: výjezd
14. března po 22. hodině byla naše jednotka vyslána společně s jednotkami HZS Nepomuk a SDH Žinkovy k požáru dřevěné chaty v Soběsukách. K události jsme vyjeli s CAS 20 Tatra 815 Terrno a CAS 30 Tatra 815-7. Požár byl uhašen dvěma C proudy. Více v samostatném článku.

05.03.2018: výjezd
Po 17. hodině byla naše jednotka povolána spolu s jednotkami HZS Nepomuk, SDH Myslív a SDH Mileč k požáru suché trávy mezi Nepomukem a Milčí. Po příjezdu jednotky HZS na místo události bylo zjištěno, že hoří suché rákosí o rozsahu na 3x5 metrů a jednotka provedla likvidaci vysokotlakým proudem. Všechny dobrovolné jednotky byly pro malý rozsah požáru ponechány na základnách.
<<  Duben  >>