S hasiči hurá do školy, 28. srpna od 13 hod.

Akce „S hasiči hurá do školy“ letos proběhne v neděli 28. srpna od 13 hodin na nepomuckém školním hřišti (parkování na provizorním parkovišti pro ZŠ vedle městských bazénů u louky). Pro děti budou tradičně připraveny různé soutěžní disciplíny, za které budou odměněny sladkostmi, limonádou a upomínkovými předměty a těšit se také můžete na malování na obličej, jízdu na koních, ukázku techniky hasičů, policie a zdravotnické záchranné služby, stánek Bezpečnosti silničního provozu – BESIP a další. Během odpoledne nad hřištěm několikrát proletí letecký model a provede „bonbonový útok“. Zajištěné bude i bohaté občerstvení v našem stánku. V případě příznivého počasí bude na závěr akce pořádná hasičská pěna (tu vytváříme z JARU). Těšíme se na vás.