S hasiči hurá na prázdniny 22. června 2019

Autor: J. Š. <jirka.sus(at)seznam.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 23. 06. 2019

V sobotu 22. června jsme již po desáté pořádali na školním hřišti akci S hasiči hurá na prázdniny. Tradičně byly pro děti byly připraveny soutěže, za které byly odměněny sladkostmi, limonádou a různými předměty, dále stánek BESIP (bezpečnost silničního provozu), jízda na koních nebo malování na obličej. Děti i dospělí měli možnost vyzkoušet si resuscitaci na cvičné figuríně a dozvědět se jak postupovat u člověka v bezvědomí, k vidění byla technika a vybavení naší jednotky, Policie ČR, Hasičského záchranného sboru Plzeňského kraje a Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje. Svoji činnost předvedli také děti z oddílu mladých hasičů a naše jednotka předvedla ukázku uhašení hořící kapaliny pěnou. Na závěr odpoledne byla pro děti udělána pěna. Děkujeme sponzorům a všem, kteří se akce zúčastnili a těšíme se na příští rok.

Fotky z akce najdete na našem ZDE.