Asistence na Nepomuckém trojúhelníku 28.-29. července 2018

Autor: J. Šůs <jirka.sus(at)seznam.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 31. 07. 2018

O víkendu 28.-29. července jsme zajišťovali asistenci na závodech silničních veteránů Nepomucký trojúhelník. V sobotu ráno jsme asanační lištou z vozidla CAS 30 T 815-7 prováděli čištění cesty v lesním úseku trati, která byla v noci z pátku na sobotu znečištěna při prudkém dešti. Během závodů jsme společně s hasiči ze Dvorce drželi dozor na několika stanovištích. Při nedělní nehodě motorky v otáčce u obory došlo k poškození benzinové hadičky a následnému požáru, který se nejprve pokoušel pomocí rukavic hasit sám závodník, nakonec jsme ale museli použít práškový hasicí přístroj. Jinak se závody obešly bez vážnějších nehod a zranění.

Fotky z asistence najdete na našem facebooku.