Hlasování v Anketě Dobrovolní hasiči roku

Autor: J. Šůs <jirka.sus(at)seznam.cz>, Téma: Aktuality, Vydáno dne: 16. 10. 2017

Do 31. října můžete opět hlasovat pro náš sbor v Anketě Dobrovolní hasiči roku. V letošním ročníku soutěžíme s akcí Noční toulání pod Zelenou Horou. Tradičně říjnovou sobotu ve večerních až nočních hodinách plní hlídky mladých hasičů různé úkoly v okolí zámku Zelená Hora. Trasa je vždy osvětlena pomocí světélek a účastníci musí například střílet ze vzduchovky, rozpoznat technické prostředky, provést ošetření zraněného apod. Při závěrečném vyhodnocení na hasičské zbrojnici dojde na opékání vuřtů a rozdělění cen.

Hlasovat můžete pomocí internetového formuláře na adrese ZDE nebo pomocí SMS ve tvaru: HASICI SJZC2 odeslat na číslo 900 77 06, cena SMS je 6 Kč. Děkujeme Vám za podporu.