Info z jednání Shromáždění představitelů

Autor: Sketik <petr.zeman(at)seznam.cz>, Téma: Aktuality z okrsku, Vydáno dne: 05. 10. 2014

Info z jednání Shromáždění představitelů SDH okresu Plzeň-jih, které se konalo 30.září 2014 ve Starém Plzenci.

Hezký den vážení,

chci vás pozdravit a předat vám pár informací z jednání IX. Shromáždění představitelů SDH okresu Plzeň-jih, které se konalo 30.září 2014 ve Starém Plzenci a o níž jsem vás měl informovat v sobotu 4.10.2014 na "velitelském dnu" v Maňovicích. Bohužel tuto akci jsme museli pro neúčast většiny sborů zrušit. Detaily probereme 18.11.2014 po skončení Porady starostů SDH, která se koná od 17 hodin na hasičské zbrojnici v Nepomuku a na kterou vás znovu zvu. Účast nutná! Zde vám budou předány pokyny pro konání výročních valných hromad, které jsou volební a další informace týkající se činnosti okresu, okrsku a SDH.

Tedy několik informací :

- návrhy na vyznamenání a to i v rámci krajského sdružení mohou být podávány vyplněny ručně (změna oproti původní informaci), ovšem čitelně

- 8.11.2014 od 9 hodin proběhne na hasičské zbrojnici v Nepomuku školení preventistů sborů - přihlášky prosím nutno zaslat na okresní sdružení do 5.11.2014 (osh.plzenjih@volny.cz)

- zamyšlení a nápady na podobu okresního praporu

- aktiv zasloužilých hasičů pořádá jednou za rok zájezd - prosím o zamyšlení kdo ze starších hasičů našeho okrsku by se chtěl takového zájezdu zúčastnit (náklady jsou v režii okresu)

- žádosti o finanční příspěvek na činnost dětí a mládeže - podrobnosti probereme na naší poradě 18.11.2014

Děkuji a těším se na společné setkání v úterý 18.11.2014 na hasičské zbrojnici v Nepomuku od 17 hodin.

Pavel Jiránek

starosta okrsku