Mladí hasiči

Autor: Vlaďka Růžičková <>, Téma: Mladí hasiči, Vydáno dne: 15. 11. 2011

Ve volném čase se i ty můžeš stát hasičem.

Kroužek mladých hasičů se koná každou středu od 17:00 hod. do 18:00 hod. na požární zbrojnici Nepomuk.

Být hasičem je jedinečná zkušenost pro celý život. Díky vzdělávání, školení a výcvikům lze získat profesionálních znalosti a dovednosti využitelné i v osobním životě.

Dětem výcvik přináší pravidelnou pohybovou aktivitu. Naučí je pracovat v kolektivu a poznat trpkost proher i krásný pocit z vítězství. Naučí se technickým dovednostem i základům první pomoci. Kromě výcviku jsou pro děti pořádány i další doprovodné akce, výlety a tábory.

Dotazy ohledně kroužku piště na e-mail deti@sdh-nepomuk.cz nebo ruzickova.vladislava@seznam.cz (popřípadne volejte na mob.: +420 602 309 310).Rádi vám zodpoví veškeré dotazy.

Jsme partnerem: