ke článku: Asistence na MS Side v Kramolíně 10.-12. května 2019
ze dne 12.05.2019, autor článku: J. Š.

Jméno (přezdívka):
Titulek:

Vypočítejte následující příklad: 1 + 8 =

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

11.02.2020: výjezd
V souvislosti se silným větrem vyjela naše jednotka ke čtyřem událostem. V dvou případech šlo o padlé stromy přes silnice, dále se jednalo o odtrženou střechu na řadovém domě a pád stromu na osobní automobil. Dalších 15 událostí zlikvidovala jednotka HZS Nepomuk.

02.02.2020: okrsek
Výroční valná hromada okrsku Nepomuk se koná ve čtvrtek 13. února od 18 hodin na sále KD Dvorec.

23.01.2020: výjezd
K požáru suché trávy v příkopu u silnice mezi Dvorcem a Třebčicema jsme vyjeli spolu s jednotkou HZS Nepomuk před 23. hodinou. Při příjezdu první jednotky již tráva plamenem nehořela. Místo požáru bylo pro jistotu prolito vodou a za necelou půl hodinu se obě jednotky vrátily na základnu.

13.01.2020: výbor
V pátek 24. ledna se na HZ koná od 19 hodin schůze výboru.

31.12.2019: PF 2020
V novém roce vám všem přejeme hlavně zdraví a pohodu.

30.12.2019: ŘVH 2020
Řádná valná hromada SDH Nepomuk se koná v pátek 10. ledna 2020 od 19 hodin na hasičské zbrojnici.

20.12.2019: výjezd
K dopravní nehodě jednoho OA jsme byli vysláni spolu s dalšími složkami IZS ráno před 7. hodinou na silnici mezi Mileč a Třebčice. Ve vozidle cestovaly 3 osoby, z nich nejméně jedna měla zůstat zaklíněná. Při příjezdu jednotky HZS již byly všechny osoby mimo vozidlo v péči zdravotníků ZZS, naše jednotka byla odvolána při výjezdu ze základny.

13.12.2019: výjezd
K požáru domu v Loužné u Myslíva jsme byli vysláni po 16. hodině jako posila při vyhlášení II. stupně poplachu. K události jsme vyjeli s vozidlem CAS 30 Tatra 815-7. Během jízdy jsme byli operačním střediskem odvoláni a vráceni zpět na základnu, jednotky, které již na místě zasahovaly, požár v tu dobu lokalizovaly. II. stupeň poplachu byl odvolán a další jednotky již nebyly potřeba.

05.12.2019:
16. listopadu v rámci Hasičského dne pro mládež v Příchovicích proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků Ligy MH a okresní kola soutěže Požární ochrana očima dětí a mládeže. Družstva mladých hasičů SDH Nepomuk se umístila v kategorii mladších na 9. místě a v kategorii starších na 7. místě. V soutěži POODM se naši zástupci probojovali do krajského kola. Jana Klášterková se v literární a výtvarné soutěži umístila v kategorii ZUŠ 1 na krásném 2. místě. Jí i všem ostatním gratulujeme k umístění.

02.12.2019: advent
Na nedělním adventním trhu na náměstí A. Němejce ani letos nechyběl náš stánek s teplými nápoji. Děkujeme všem, kteří se u nás zastavili a nákupem tak podpořili náš sbor. Přejeme všem krásný a klidný adventní čas.

30.11.2019: výjezd
K tragické dopravní nehodě jednoho OA na silnici I/20 u Podhůří vyjely všechny složky IZS po 14. hodině. Při nehodě došlo k úmrtí řidiče, dvě nezletilé osoby byly vrtulníkem LZS transportovány do nemocnice. Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a pomáhali s ošetřením zraněných osob. Během zásahu byl provoz usměrňován jedním jízdním pruhem.

26.11.2019: poděkování
Od 18. listopadu probíhá v areálu IZS úprava povrchů, snížení výšky terénu a následné vyasfaltování části dvora. Svépomocí jsme během podzimu také zrekonstruovali plochu hřiště a přilehlou mez. Byl ztržen stávající nerovný povrch, následně navezena a srovnána nová zemina, kterou jsme poté oseli trávou. Pro zlepšení podmínek tréninků na hasičské soutěže jsme z jedné strany hřiště část plochy osadili zámkovou dlažbou. Za pomoc s opravou hřiště a jeho okolí děkujeme panu Janu Augustovi, Pavlovi Korousovi a firmě Klaus Timber a.s. Poděkování patří i městu za finanční výpomoc a také všem členům sboru a příslušníkům HZS, kteří se na pracích podíleli.

25.11.2019: výjezd
K dopravní nehodě jednoho OA, ve kterém zůstala zaklíněná osoba, jsme byli vysláni spolu s jednotkou HZS a dalšími složkami IZS ve čtvrt na 4 odpoledne na silnici I/20 na úrovni Kláštera do zatáčky u rybníčku. V době našeho příjezdu byla osoba již mimo vozidlo v péči zdravotníků ZZS. Hasiči provedli zajištění místa nehody a protipožární opatření na havarovaném vozidle. Naše jednotka byla odeslána zpět na základnu, na místě zůstala jednotka HZS, která po dobu zásahu usměrňovala provoz jedním pruhem a po vyšetření nehody Policií ČR provedla úklid vozovky. K události jsme vyjeli s CAS 20 Tatra Terrno.

24.11.2019: seminář
V sobotu 23. listopadu se na naší HZ konal odborný seminář preventistů SDH z Plzně-jihu.

13.11.2019: výbor
V pátek je od 19 hodin na HZ schůze výboru.
<<  Únor  >>